Kérdésed van? Fordulj hozzánk bizalommal!


Állatpatika, személyes átvétel +36206627285, H-P 8.30-19.30, Szombat 8.30-14.30

Kiszállítás +36303161580, H-P 9-17 h között

ÁLLATORVOSI RENDELŐ +3613600755, H-SZ-P 8.30-11.30, K-CS 15.30-19.30

 

Alfa Reconvales Tonikum 45ml macskáknak
Alfa Reconvales Tonikum 45ml macskáknak
2 510 Ft

Alfa Reconvales Tonikum 45ml macskáknak

- GYORS ENERGIA, VITAMIN ÉS ÁSVÁNYI ANYAG PÓTLÁS MACSKÁKNAK
2 510 Ft
Egységár: 55 778 Ft/l
Részletek
Az étvágytalanság, vagy krónikus betegségek miatt fellépő elégtelen takarmányfelvétel rendszerint alultápláltságot eredményez. A kor előrehaladtával az étvágy csökkenhet, a száj, a fogak és a torok megbetegedései miatt a táplálékfelvétel nehezített lehet.

A ReConvales® Tonicum Cat elsősorban a nehezen táplálkozó macskáknak nyújt segítséget. Megfelelő mennyiségű folyadékot, elektrolitokat, vitaminokat, fehérjéket és ásványi anyagokat biztosít a szervezet számára. Folyadék halmazállapotának köszönhetően fájdalmas fog és íny betegségek esetében is könnyen beadható.

Zsíros májelfajulás esetében a megfelelő takarmányfelvétel kiemelten fontos a gyógyuláshoz. A ReConvales® Tonicum rendkívüli ízletessége folytán segít az állatnak, hogy visszatérjen a normális táplálkozáshoz.

A ReConvales® Tonicum Cat

- étvágygerjesztő hatású, fokozza a táplálékfelvételt

- rendkívül ízletes, a macskák szívesen fogyasztják

- roboráló hatású

- alkalmazásával megelőzhető a kiszáradás

Adagolás:

45 ml naponta egyszerre, vagy több részletben beadva.

Takarmányba keverve is adható.

Az adagolást a teljes felépülésig javasolt fenntartani.

Az alkalmazás módjáról és annak idejéről kérje állatorvosa véleményét.

Glükóz-, laktóz-, színezőanyag- és tartósítószer mentes. Nem tartalmaz gabonából származó anyagokat, glutént és szóját.

Kiszerelés: 1db 45ml
Adatok
Tömeg
45 g/db
Vélemények
Átlagos értékelés:
5 (3 vélemény)
(3)
(0)
(0)
(0)
(0)
Még nem írt véleményt a termékről?
Véleményt írok
Edit
2026.02.15
1 üveg használata után az étvágytalan perzsa macskám másnapra kikupálódott.A beesett hasa eltűnt a torz szőre gyönyörű lett.Igazi csodaszer!!!
Külföldi
2025.04.04
Ajánlásra méltó termék. Nekem egy fiatal, ivaros kandúrom került rossz bőrbe. Nem evett, nem ivott, tényleg nagyon le volt rottyanva. Egy nap után hatalmas volt a változás, mint egy hatalmas vitamin bomba. Azóta is alkalmanként hasznàljuk, és töretlen eredményt mutat minden hasznàlat után.
Mészáros Éva
2024.07.10
23éves kinti" Cic"-em van.Még mindig vadászó ,a juhainkat legeléskor kísérő, aktív öreg cic.Kora miatt fogászati műtét nem lehetséges,így kúraszerűen gyulladás csökkentő injekciót kap a dokitól.Így a normális evés elég nehéz nála.Az Alfa Reconvales Tonikum kiegészítővel tudom fenntartani a normális kondit nála.Én nagyon elégedett vagyok e termékkel.Hozza azt ,amit vártam tőle.Köszönöm a Cic nevében is!